Paul George staat aan de vooravond van zijn rentree voor de Indiana Pacers. Dat maakte de forward zaterdag zelf bekend via Instagram. De sterspeler zal zondag tegen de Miami Heat terugkeren in de basisopstelling van de Pacers. George brak acht maanden geleden zijn been tijdens een oefenpartijtje op de training bij Team USA en speelde dit seizoen nog geen wedstrijd in de NBA.
— Paul George (@Yg_Trece) April 4, 2015
De terugkeer van George is een mooie steuntje in de rug voor de Pacers, die in de Eastern Conference de play-offs proberen te halen. De wedstrijd van zondag tegen concurrent Miami is een belangrijke wedstrijd in deze strijd, waarin het spelen van de forward goed van pas kan komen. George zal in het duel echter nog wel gelimiteerde minuten spelen.
Pacers Larry Bird on Paul George: "His minutes will be limited in games he plays as we evaluate his progress moving forward"
— Marc J. Spears (@SpearsNBAYahoo) April 4, 2015
Foto: Getty Images.
Goed nieuws. PG is een absolute verrijking voor de NBA.
Comments are closed.