Michael Bisping (Engeland) verslaat C.B. Dollaway (VS)
– Jurybesluit (Unaniem)

Twee vechters die hun laatste gevecht verloren en dus op zoek zijn naar revanche. Dollaway begint het gevecht met een aantal trappen op de benen van Bisping. Alleen raakt hij zijn tegenstander ook op een plek waar dat niet mag, waardoor het gevecht even wordt stilgezet. Na de korte time-out gaat het gevecht verder en blijft Dollaway op zoek gaan naar de benen van zijn tegenstander. Bisping reageert met een aantal directe stoten naar het gezicht. De eerste ronde eindigt fantastisch met een aantal schitterende combinaties van beide vechters.
Thomas Almeida is now 19-0, 14 KO's and 4 Subs, 15 first rd finishes!!! His technique is PERFECT!! #nasty @ThomasalmeidaCB
— Dana White (@danawhite) 26 april 2015
De Engelsman toont aan heel snel te zijn en ontwijkt heel veel gevaarlijke stoten van Dollaway in de tweede ronde. Bisping trekt het gevecht naar zich toe deze ronde en vecht heel efficient. Dolloway gaat bijna naar de grond dankzij een rechtse combinatie van de Engelsman, maar de Amerikaan maakt goed gebruik van de kooi.
Het gevecht blijft ook in de laatste ronde op en neer gaan. Het publiek zit in ieder geval op het puntje van hun stoel, aangezien het alle kanten op kan gaan. Dolloway duwt zijn tegenstander naar de grond, maar die staat weer gauw op. Bisping slaat Dolloway en ‘rent’ vervolgens weg. De Amerikaan heeft zichtbaar moeite met de bewegende Bisping in de octagon. De laatste stoot van de wedstrijd wordt uitgedeeld door Dollaway, waarna er wordt gekeken naar de juryleden. Het is een unaniem besluit, waarbij Bisping met 1 punt verschil wint. Voor de fans waren in ieder geval beide vechters winnaars.
Reacties